Jump to content

Serverio adresas: 5.125.66.242:7777

SVARBU! Visi serverio direktoriai, pavaduotojai, prižiūrėtojai turi būti aktyvūs, nes kitaip bus nušalinti. jei negalite prisijungti prie serverio užpildykite neaktyvumo anketas.

Kenneth_Suzu

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutralus

1 sekėjas

Apie Kenneth_Suzu

 • Nario rangas
  Administratorių prižiūrėtojas

Paskutiniai profilyje apsilankė

135 profilio peržiūros
 1. Kenneth_Suzu

  Armandas_Plc

  Visa laika serveri tu , siandien ~700min. tai idomus tavo darbas 🙂
 2. Kenneth_Suzu

  Armandas_Plc

  PRiimta
 3. Kenneth_Suzu

  Armandas_Plc

  Laukiu įrodymų iš Armando iki 17.00
 4. Kenneth_Suzu

  Kazius_Ltu

  Visa situacija buvo stebima nuo vakar , nei vieno įžeidimo kaip ir nebuvo . Abudu administratoriai bendravot aršiai ir parašėt papeikimą viens ant kito . Rokse užmutino Kazį bet niekur įrodymų nemačiau dėl įžeidimų. Atmesta.
 5. Kenneth_Suzu

  Peikiu Rokse_Kvinkis

  Priimta.
 6. Kenneth_Suzu

  Pasiūlymai - Suzu

  Pasiūlymai Pakeisti Adminų prižiūrėtoja ir direktorių prižiūrėtoją į serverio Prezidento pareigas, prezidentas turėtų savo dešinia ranka , kažkokį jo pasirinkta atsakinga asmenį , turėtų savo pastata , už didžiąją dalį serverio darbų žaidime būtų atsakingas jis ir padejėjas , prezidentą turėtų išrinkti serverio žaidėjai ir adminai, neužtektų paprasto 100 žodžių laiškelio kodėl nori ir taip toliau . Išimti taisyklę kad direktorių prižiūrėtojas negali būti kažkokiame darbe , kaip jam reikia stebėti kaip direktorius tvarkosi su firma , jeigu jis tarp jos negali būti? Pašalinti verslus ir namus iš Los Santos miesto , nes jie niekam nereikalingi ,visas veiksmas vyksta San Fierro mieste. Pašalinti didžiąją dalį namų ir verslų San Fierro mieste , prigrūsta jų visur ir perdaug , palikti kokius 24 verslus ir 90 namų , taip nesamoningai jeigu kiekvienas žaidėjas turėtų sau po verslą. Iš Taksistu pašalinti sultan automobilius , net SFPD neturi tokio automobilio kaip sultano , nemanau kad taksistam išvis reikia tokio automobilio , pridėti kitą minivena arba sedana. Pašalinti Aras organizacija (darbą su pakvietimu) , užtenka ir 1 teisėsaugos serveryje, tai yra SFPD . SFPD pilnai susitvarkytų su miestu , atremtų gaujų atakas . Jų bazę užima gražią vietą , kur galėtų atsidurti kažkas gražesnio ir svarbesnio. Pakeisti darbuose su pakvietimu pinigų gavimo skaičių į minutę: SFPD 50$/min , Taksi 40$/min , Mechanikai 40$/min , Medikai 40$/min , Fūristai 20$/min . Išdirbus pavyždžiui 500min , automatiškai prisidėtų 5$ prie tų pinigų . Dirbi SFPD gaunu 50$/min , pradirbi 500minučių sistema pakelia uždarbi iki 55$/min . Maksimum eitu keltis SFPD 70$/min ,Mechanikam, Medikam iki 60$/min , o Fūristams iki 50$/min , visa tai nepriklausytų kokio rango yra darbuotojas. Fūristams neduoti daug pinigų už važinėjimą , nes jie gauna už krovinius daug pinigų , fūristai visada buvo ir bus pelningiausia profesija. Pakeisti picerijos darbo lokaciją. Keisti autobusų vairuotojų darbo lokaciją į kitą , negali išvažiuoti normaliai nes medžiai trugdo, medžiai sustatyti tiesiai prieš autobusus.
 7. Kenneth_Suzu

  Klaidos

  Gaunus įtarimu atsijungus ir vėl prisijungus nebėra įtarimų https://imgur.com/a/sJh1S30
 8. Kenneth_Suzu

  Klaidos

  Dingsta po atsijungimo algos. Išėjus iš darbo rašo kad kontraktas vistiek dar tęsiasi , bet kaip bedarbiui ,po 00.00h dingsta kontraktas ( kam kontraktas yra jeigu negaunu jokios bausmės kaip palieku darba su galiojančiu kontraktu). https://imgur.com/a/XdiYIPR Pilant kura rašo kad tarifas yra 25/l , įpylus 73l rašo kad suma yra 365e , o einant susimoketi suma jau yra pakilus iki 1850e. https://imgur.com/a/Co33ZUn Ant LFG stebuklu pastato rašo San Fierro stebuklai, stebuklai nėra vien SF mieste, tai čia vėl klaidinga , o užėjus ant pickupo vėl rašo LFG stebuklai. https://imgur.com/a/IrS4kyq Dirbant SFPD eina tarnybinius ginklus susidėti į nuosavą mašiną , palikus darba vistiek jie yra automobilio bagažinėje. Kaip atsijungi ir prisijungi nuosavas automobilis susitvarko vėl iki 100hp. AFK zonoje kliūdo medžiai įsiparkuoti, nėra patogu. https://imgur.com/a/QHKdc7Y Labai greitai naudojasi kuras (dyzelis) . Viduri įvažiavimo į aikštutę yra pastatyti vartai SF mieste. https://imgur.com/a/ZnIUPbS Serveryje dar nemačiau kad būtų verslas su papildomu pelnu, siūlau išvis išimti tą užrašą papildomas pelnas. https://imgur.com/a/wPYTpo0 Prie pinigų ženklo yra neaiškus simbolis. https://imgur.com/a/tEndk51 Dar gali būti pildoma.
 9. Kenneth_Suzu

  Pasiūlymai

  Jeigu verslai ir namai bus pigesni , tai bus lengva ant jų užsidirbt, dabar jie karves nekainuoja. Namu/butu/verslu ir taip pilnas serveris prigrūstas , o verslų kainas dar truputį užkelt reikėtų
 10. Kenneth_Suzu

  Atranka į Administratorių prižiūrėtoją

  Sveiki , aš esu Titas, gyvenu Panevėžio rajone, man yra šešiolika metų, nors metų nėra man per daugiausiai , bet puikiai gaudausi įvairiausiose situacijose. Laisvalaikiu žaidžiu tinklinį , būnų su draugais , neperseniausiai grįžau į sampo platybės po ganėtinai ilgos pertraukos. LFG projektą radau ieškodamas serverio su mažai žaidėjų , pažiūrėti sistemas , Šiame projekte žaidžiu gan neilgai, viena diena ir tai nepilnai. Šiokia tokia apžvalga, serveryje yra klaidų , reikia ištaisyti daug bugų , turiu ir įdėjų kaip galima pagerinti serverį, naujų , įdomių sakyčiau įdėjų. Serveryje ganėtinai lengva patekti į darbą su pakvietimų, direktorius pats man parašė ir pakvietė. Truputį per daug pasistengta su mapinimo darbais , daug išmėtytą po visą žemėlapį ko tikrai nemanau kad reikia taip toli, žaidėjų taipogi neperdaugiausiai , dyzelino kaino per didelės , verslų / namų per daug kaip pradžiai. Priežastis dėl kurių pildau į administratoriaus prižiūrėtojo pareigas, Šitų pareigų dar jokiame serveryje nesu turėjas, nes niekada į jas nepildau, manau šitame serveryje būtų puiki pradžia sudrausminti administratorius , sutvarkyti forumus, naujų taisyklių sukurti. Dėl direktorių rinkimų, Administratoriaus prižiūrėtojas nemanau kad reikia rinkti direktorius, nes šiuo metu yra atidaryti rinkimai į direktorių prižiūrėtoja, manau reikėtų padaryti Admin ir Direktorių prižiūrėtoją, vistiek šiuo metu nėra daug žaidėjų serveryje, tik bereikalo išdalinamos privilegijos , nebebus paprastų neužimančių pareigų žaidėjų. Iš administratorių reikalaučiau iš jų būti neabejingiems čyteriams , nes kiek žinau ir dabar keli administratoriai vartoja palengvinančias problemas, kiekvieno administratoriaus kompiuterį peržiūrėčiau ar nėra naudojamos jokios palengvinančios programos. Griežtas, aktyvus , suprantantis ką daro šitame poste, ne vien administratorius dėl teleportų pas kitus žaidėjus ,healinimosi , ar kažkaip kitaip kad teiktų sau naudos. Atsakingas, komunikabilus , mokantis dirbti komandoje. Didelis noras vadovauti ir kuo ilgiau išbūti administratorių prižiūrėtojo kėdeje, turiu begalęs patirties tarp direktoriu/pavaduotoju bet ne šitame serveryje , postus dažniausiai atlaikau labai ilgai. Esu pastovus , nesimėtau tarp serverių. Sakyčiau mokų taisyklingai rašyti su visomis ą , č ,ę ir t.t Mano nuomuone serveryje svarbu pakelti aktyvumą, sukurti kažką naujo ir įdomaus kad pritraukti naujų veidų į šitą serverį. Ačiū už dėmesį, sekmės kitiems kandidatams .
×