Jump to content

Serverio adresas: 5.125.66.242:7777

SVARBU! Visi serverio direktoriai, pavaduotojai, prižiūrėtojai turi būti aktyvūs, nes kitaip bus nušalinti. jei negalite prisijungti prie serverio užpildykite neaktyvumo anketas.

Gince_Gince

Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

1 sekėjas

Apie Gince_Gince

 • Nario rangas
  Fūristų direktorius

Žaidėjo informacija

 • Direktorius
  Fūristų

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Gince_Gince

  TRV pagrindinė informacija

  Tolimųjų Reisų Vairuotų informacija Ko reikia, kad patekti į darbą: Turite turėti 10.000XP žaidime. Būti pražaidus, bent 5h. Turite būti mandagus, atsakingas. Turite turėti "c" kategorijos teises. Turėti ginklų licenzija. Ką mes veikiame? Mes vežiojame krovinius, t.y pildome kitoms firmoms daiktus Mes esame priskirti prie nusikaltelių. Visi darbuotojai yra lygūs, visus vertiname taip pat. Tema bus pildoma, ir kolkas ji randasi komentaruose.
 2. Gince_Gince

  Atranka į Fūristų direktorių!

  REGISTRACIJOS ŠABLONAS 1. Vardas_Pavardė: Gince_Gince 2. Jūsų skype kontaktai, amžius: live:palikausave123 jai netikslus patikslinsiu žaidime 3. Jūsų prisistatymas (tarp jų trys neigiamos/teigiamos savybės argumentas ir jo pagrindimas): Esu vardu Gintaras, man yra 14 metų ir gyvenu Vilniuje.Laisvalaikių žaidžiu kompiuterinius žaidimus, o užimtu laiku lankau futbolą, arba su draugeliais vaikštau, tai mano aktyvumas jai užimtas 1-2h jai ne 5-7h(Š-S 10-13H)Mano teigiamos savybęs : 1.Esu draugiškas.2.Padedu bėdoje tuo pačiu ir benamiams.3.Nesiveliu į konfliktus Neigiamos : 1.Tėvams tai, kad (daug|) praleidžiu prie kompiuteriu, bet šeip ne.2.Kartais būnu pasikėlęs.3.Galiu netyčia pradėti konfliktą, dėl kaškokios smulkmenos. 4. Jūsų pasiekimai serveryje bei turimos patirties aprašymas: Kolkas pasiekimų neturiu, bet jai pasieksiu direktoriaus tai bus mano pirmasis.Ir taipogi patirties turiu mažai. 5. Jūsų sugebėjimai, firmo vizija: Kolkas pasakysiu 2-1, nes kitas noriu nuslėpti, tai bus staigmena.Sugebu daug, esu draugiškas komunikabilus ir atsakingas.Firmoje bus dienos užduotys ir savaites, kur darbuotojai galės užsidirbti pinigų.Darysiu iskirtinęs treniruotes, kuriu niekas nesumanytu. 6. Ar pasižadate, jog pasiekęs norimą tikslą (pareigas) jas vykdysite tinkamai?: Taip!
 3. Gince_Gince

  Atranka į Emigracijų prižiūrėtoją

  • Trumpas prisistatymas (amžius, vardas, pomėgiai ir visa kita); Pradėsiu nuo to, kad man yra 14 metų ir gyvenu aš Vilniuje.Vardas mano yra Gintaras.Laisvalaikiu dažniausiai žaidiu kompiuterinius žaidimus, o taip sakant užimtu laikų lankau futbolą.Mėgstu žiurėti UFC ir paminėsiu, kad mnao aktyvumas yra kai užimtas : 1-2h kai neužimtas 7-5h • Trumpas pasakojimas kaip atradote LFG.LT projektą ir kiek laiko jau esate šio projekto žaidėjas; Atradau jį viename website ir nenoriu rašyti jo, nes gali skaitytis kaip reklamą. • Išsami apžvalga apie patį serverį (kokią nuomonę spėjote susidaryti ir panašiai); Kai tik užėjau pamačiau, kad jau patekau į gerą serverį, o ne į juodą skyle.Nematęs dar tokiu mapu ir tokiu sistemų. • Priežastys kodėl pildote į Emigracijų prižiūrėtojo pareigas; Nes man patinka būti kokių nors prižiūrėtojų arba administratoriumi.Ir esu draugiškas, mandagus, komunikabilus.Savo draugiškumą dažnai išreiškiu, padetimi t.y padedu žmonėms bedooje ypač benamiams duodu pinigų, bet jai matau, kad jie prašo pinigų, ant alkoholio neduodu jiem nieko.Nesikišu į konfliktus ir nenoriu pradėti jų, bet jai prasideda bandau viska draugiškai baigti. • Trumpas pasakojimas kaip dirbsite šiose pareigose; Įdėmiai žiurėsiu į foto kuriuos sius, kai nori emigruoti, kad nebutu jokiu padirbtų ir t.t. • Trumpas pasakojimas kaip prižiūrėtumėte Emigrantus ir ko reikalautumėte iš jų; Reikalaučiau, kad praeitame serveryje turėtu, bent 5k xp ir butu pražaidės 5h. • Tobulas Emigracijų modelis; Jai kalbate apie žmogu turi turėti bent 5.000XP ir butu pražaide 5valandas žaidime.Matytusi, kad jis neprašė nieko tu xp ir valandų kitu administratorių.Matytusi noras pereiti iš vieno projekto į kitą. • Pagrindinės priežastys kuo jūs šioje srityje esate geresnis už kitus. Kolkas nežinau, nes esu pirmas kuris užpildęs, bet manau būsiu draugiškumu. • Pabaigoje paminėti kuriuos reikalavimus jūsų nuomone jūs atitinkate. Atitinku šiuos: • Mokėti tvarkingai rašyti lietuvių kalba; • Didelis noras vadovauti ir išbūti pareigose kuo ilgesnį laiko tarpą. • Prie visų šių punktų galite pridėti kažką ir savo, kas jūsų nuomone būtų svarbu. Kaip ir visad palinkėsiu visiem sekmės kurie pildys irgi. • Visą pranešimą sutvarkykite taip, kaip tvarkytumėte savo temą, einant Emigracijų prižiūrėtojo pareigas.Kolkas nieko nekeisiu, nes man viskas patinka,
 4. Gince_Gince

  Atranka į LFG.LT moderatorių komandą

  ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gince_Gince Koks jūsų amžius?: 14 Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Šeip prie forumo galiu prisijungti kada noriu, kad ir per pamokas tai manau 8-7h tikrai. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Jai neeinu kaškur arba neužimtas 5-7h jai užimtas 1-2h Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Buvęs viename serveryje, bet nenoriu jo minėti, kadangi esu daug gėdos prisidaręs. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Prižiūrėti forumo temas ir žmones.Tai yra gan aukštos pareigos. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Atrankuose 😄 Kokių spragų radote LFG.LT forume? Kolkas jokių, nes neturiu jokių priekaištų kaip ir serveriui. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Kaip ir minėjau kolkas nieko neradau. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Atrankas ir direktorių atrankos ir t.t Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Įspėčiau pirmą kartą į pm jai tai spamas ar pnš, jai nesiklauso dedu forumo įspejimus. Ar sugebėsite padėti LFG.LT forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip ofcourse kaip gi ne. Kodėl turime rinktis būtent jus? Net nežinau beja sorry už tokia trumpa anketą, čia pirmas kartas kiap pildau tokias trumpas anketas.
×