Jump to content

Serverio adresas: 5.125.66.242:7777

SVARBU! Visi serverio direktoriai, pavaduotojai, prižiūrėtojai turi būti aktyvūs, nes kitaip bus nušalinti. jei negalite prisijungti prie serverio užpildykite neaktyvumo anketas.

Jeff_Mario

Narys
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Jeff_Mario paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 13 2018

Jeff_Mario turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

1 Neutralus

1 sekėjas

Apie Jeff_Mario

Žaidėjo informacija

 • Patirtis
  Kylanti
 • Pinigai
  Auga.

Paskutiniai profilyje apsilankė

114 profilio peržiūros
 1. Jeff_Mario

  PD

  DELETE no įsp
 2. Jeff_Mario

  Serverio Atnaujinimai V1.0.6

  Nice! Šaunu, jog dirbama su serverių.
 3. Jeff_Mario

  Kil_Clown Prisistato!

  Labas, malonu susipažinti! Sėkmės projekte!
 4. Jeff_Mario

  Liutauras_Sapalas Prisistato

  Labas, malonu susipažinti! Sėkmės projekte!
 5. Jeff_Mario

  Neparukes_Nesuprasi Prisistato :)

  Labas, malonu susipažinti! Sėkmės projekte!
 6. Jeff_Mario

  Emigruoju Jeff_Mario

  1. Jūsų vardas serveryje. Jeff_Mario2. Serverio pavadinimas, iš kurio norite emigruoti. LM*.**3. Kiek laiko iš viso žaidėte praeitame serveryje? 2 mėnesius.4. Kiek valandų į dieną žaisdavote praeitame serveryje? Būdavo po 3-5 valandas.5. XP nuotrauka (paspaudus TAB). https://imgur.com/a/MGNpsl16. „Emigruoju į LFG.LT“ nuotrauka. https://imgur.com/a/GEJNDnm
 7. Jeff_Mario

  Atranka į LFG.LT moderatorių komandą

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeff_Mario Koks jūsų amžius?: 17 metų. Kiek laiko per dieną skiriate forumui?: Na esu šiame projekte naujas veidas, bet tikrai rodysiu savo aktyvuma visur. Jei tiesa sakant tai mano aktyvumas būtų nuo 2 iki 5 valandų, kaip kada ir ilgiau. Kiek laiko per dieną skiriate žaidimui?: Nuo 2 iki 5 valandų. Ar esate buvęs moderatoriumi, jei taip kur?: Taip esu buvęs. Kiek žinau negalima reklamuoti kitų projektų tai nereklamuosiu. Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Jo darbas toks - gavus kokias nors skiltis, jose sukurti temas pvz: Anketas, taisyklės ir t.t. Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Stengiuosi lankytis visur ir žiūrėti viską, kad žmonėm galėčiau padėti atsitikus bėdai, žiūrėti visokias naujienas, žiūrėti klaidas pvz: užpildė žmogus ,,Užblokavimo anketa'' ir jame matosi, kad tikrai žmogus naudojo palengvinančias komandas, o Užblokavimų prižiūrėtojas nepatvirtina anketos ir jis vėl būna atblokuotas ir vėl gali daryti ką nori. Todėl ir visur užmetu akį. Kokių spragų radote LFG.LT forume? Kolkas dar nieko neradau. Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Na viskas čia gerai su šio forumu. Kodėl? - na tik užsukęs į šį foruma tikrai nustebau koks dizainas gražus, viskas tvarkinga, tikrai matosi, kad stengėsi žmonės ir padarė ko norėjo. Iš tiesų man pačiam motyvacija atėjo prisijungti prie šio projekto ir pasilikti nors ir ne iškils aukštai, bet mes dėl to ir pildom, kad padarytumem viską ką galimę, kad pritrauktume žmonių dėmesį. Už kokias skiltis norėtumėte būti atsakingas, bei ką jose pakeistumėte? Na man višiskai nėra skirtumo, darysiu viską iš visų jėgų, kad gautusi viskas labai gerai. Kaip baustum forumo narius, galbūt sugalvotum kokias naujas baudimo priemones? Na čia jau irgi reikia viską apmastyti už ką galima duoti įspėjimų ir kiek jų duoti. Na, bet jei būtų koks ,,Free Post'' tai iš karto įspėčiau žaidėja 3 įspėjimais, jei naudoja ,,Necenzūrinius žodžius'' tai įspėčiau 4-5 įspėjimais, na čia sakau reikia viską apgalvoti už ką galima duoti ir kiek. Ar sugebėsite padėti LFG.LT forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Jei nesugebėčiau tikrai nepildyčiau į šias pareigas. Kodėl turime rinktis būtent jus? Esu kupinas motyvacijos, draugiškas, bendraujantis, padedantis, gerbentis kitus bei jų darbą, darbštus, patinka daug rašyti (aišku dar čia mažai užpildžiau), nepasišiukšlinantis, darau kiek įmanoma daugiau, bandau padaryti darbą visada kuo geriau.
×