Jump to content

Serverio adresas: 5.125.66.242:7777

SVARBU! Visi serverio direktoriai, pavaduotojai, prižiūrėtojai turi būti aktyvūs, nes kitaip bus nušalinti. jei negalite prisijungti prie serverio užpildykite neaktyvumo anketas.

Armandas_Plc

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Armandas_Plc paskutinį kartą laimėjo Spalio 18 2018

Armandas_Plc turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

1 Neutralus

1 sekėjas

Apie Armandas_Plc

 • Nario rangas
  Ban/Unban prižiūrėtojas
 • Gimtadienis 1999.04.19

Žaidėjo informacija

 • Admin
  YRA
 • VIP
  NĖRA
 • Direktorius
  Nėra
 • Darbas
  Taksistas
 • Namas
  NĖRA
 • Verslas
  NĖRA

Paskutiniai profilyje apsilankė

132 profilio peržiūros
 1. Armandas_Plc

  Serverio Atnaujinimai V1.0.7

  Šaunu, kad išklausėte mano pasiulymų.
 2. Armandas_Plc

  Konkursas

  Sveiki visi dar kartą. Pasiulymai: Siulyčiau administratoriams padaryti komandą, kad galėtu atstatinėti nenaudojamas darbines transporto priemones. Naujokams skirti vip 24valandom's, per ta laiką galėtumėme juos labiau prikalbinti pasilikti serveryje. Stotyje vietoj nuomuojamu automobilių vienoje pusėje palikti automobilius, o kitoje puse ikelti dviračius, naujokams labai patogu jais naudotis. Prie administratorių komandų parašyti komandas /tpm1 /tpm2 /tpm2, kadangi komandos veikia, o jos nėra parašytos prie bendru komandu. Sukurti papildoma darbą dyleris. Direktorius rinkti aktyvesnius tiek serveryje tiek forume. Būtu faina kad pinigus rodytu šioje vietoje : https://imgur.com/a/Mr4i7IL Priziurėtojams nesuteikti admin pareigų. Nes jiems jos nėra reikalingas. Komandą /spec jie turi, ir gali atlikti savo pareigas. Arba reikia sukurti atskira rolę prižiurėtojams. Padaryti kokia anti afk sistema, kad jeigu zaidejas daugiau kaip kokias 15 min nepajuda iš vietos auto /kick'ą gautu. Sugalvojęs daugiau, papildysiu.
 3. Armandas_Plc

  Bugai

  Neveikia /taksometras Tokios komandos kaip /carevent nera /carfix gražiau skambėtu sutaisyti o ne ištaisyti Vis dar yra vaikščiojantys bankomatai Dingsta alga po relog prie /tele komandos saraše paskutinis yra nedabaigtas teleportas arba netyčia įkeltas papildomas klaidingas Radęs daugiau paredaguosiu postą.
 4. Armandas_Plc

  Atranka į LFG.LT moderatorių komandą

  Pirmą kart tave matau, gal šiektiek ilgiau pažaisk serveryje, poto mėgink moderatorium būti. Kad nebūtu taip, kad gauni privilegijas ir nebūni aktyvus. O dabar nelabai pažystamas visai lfg.lt komandai.
 5. Armandas_Plc

  Atranka į Taxi direktorių!

  Rakiname tema, kadangi turime direktoriu.
 6. Armandas_Plc

  Atranka į gaujų prižiūrėtoją

  Pastebėjau kad žaidi kitame projekte. Manai spėsi atstovauti dviejuose serveriuose užimdamas tokias pareigas? Čia bandai būti gauju prižiurėtoju, o tenais bandai tapti direktorium ir priziurėtoju. Vis dėl to klydau dėl tavęs. Per mažas dar gauti tokį atsakingumą.
 7. Armandas_Plc

  Armandas_Plc

  Matai man darbas svarbiau nei nedirbt sedėt forume ir įrodymus kelt. Pasakiau žmogui, trukdysi atlikti admin pareigas gausi jail, trukdė. Gavo. Gali dėt tuos ispėjimus, ar atimt tą admin. Nėra tolko jo turėt, jei negali su juo nieko padaryt, apart gaut ispėjimus už dyką. Nesupranta žaidėjai kas yra administratorius. Priimkit ir mane i policija, visus uzdarysiu i jailus 😄 Pažiurėsim ar jums taip bus gerai, ir kaip trukdys atlikti jums pareigas. 😄
 8. Armandas_Plc

  Kil_Clown Prisistato!

  Sveikas jaunuoli. Gerai praleisk laiką serveryje.
 9. Armandas_Plc

  Atranka į Taxi direktorių!

  Per jaunas tokioms pareigoms. No -
 10. Armandas_Plc

  Atranka į gaujų prižiūrėtoją

  As uz ji. Labai atsakingas zmogus. Nors ir sakau, kad netrukdyt manes atlikinet admin pareigu, vistiek pasodino i jaila. Turi valia vaikinas ir teisinguma.
 11. Armandas_Plc

  Atranka į LFG.LT moderatorių komandą

  Tik forumo moderatorius. Galėtum šiektiek plačiau apie viską papasakoti, pareigos gana aukštos, o pastangų įdėta mažai anketoje.
 12. Armandas_Plc

  Atranka į Ban/Unban prižiūrėtoją

  • Taigi dar karta meginame tapti prižiurėtoju. Vardas Armandas, 19 metų, gyvenu kaime. LFG projektą radau favorito serveriuose, kaip ir minėjau pastebėjęs, kad serverį palaiko ne vaikų kompanija, pamaniau, kad pritapsiu ir galėsiu padėti kartu tobulėti. Priežastis kodėl pildau į BAN/UNBAN prižiurėtojus? Manau todėl, nes laiko tokiems dalykams tikrai užteks nors ir esu dirbantis. Turiu proto, nebeesu mažas vaikas, neturiu nuotaikų kaitų. Šioje srytyje nemanau, kad esu pranašesnis už kitus, tiesiog matau, kad niekas nenori priimti tokiu privilegiju, tai manau bučiau vertas tapti tuo, kuo bandau. Reikalavimus atitinkus visus, išskyrus, kad neužimiau jokių pareigų praeitame projekte. Gero vakaro.
 13. Armandas_Plc

  Peikiu Rokse_Kvinkis

  Bet tai irgi normaliai. Savininkas su minigunu drožia, healina. Jei ne aš tai Suzu nuims. Sakiau, kad nevertas tu administatoriaus posto, davė Augis pasitaisyti, nesugebėjai. Šaunuolis, likai be admin. Tik nesirašyk atgal cheatu, nes banas gali pareit. 😛
 14. Armandas_Plc

  Neparukes_Nesuprasi Prisistato :)

  0 pastangų. Visiškai nieko neparašei apie save. Ir Agnė Nėra Chujova Mergina. Tiesiog BMW fanai galvojo, kad Agnei patiks jo krekžde.
 15. Armandas_Plc

  Liutauras_Sapalas Prisistato

  Tas toli eis. Sveikas prisijungęs prie mūsų.
×