Jump to content

Serverio adresas: 5.125.66.242:7777

SVARBU! Visi serverio direktoriai, pavaduotojai, prižiūrėtojai turi būti aktyvūs, nes kitaip bus nušalinti. jei negalite prisijungti prie serverio užpildykite neaktyvumo anketas.

Rokse_Kvinkis

Policijos darbuotojų papeikimai.

Rekomenduojami pranešimai

Tema suteikia galimybę jums, civiliams, pranešti viešos tvarkos pažeidėją Policijai ir būti informuotam apie tai. Tai mums padės palaikyti dar didesnę tvarką miestuose ir už jų ribų. Jūs, civiliai, esate įpareigoti pasidaryti vaizdinius įrodymus, kuriuose aiškiai užfiksuotas žaidėjo pažeidimas. Turint nuotrauką, ją turite talpinti pagal pareiškimo formatą šioje temoje. Policijos pareigūnas per 24 valandas priims pareiškimą, bei užtikrins, kad pažeidėjas būtų nubaustas. Jeigu peikiamas asmuo neprisijungs per 24 valandas nuo jūsų pasidarytų įrodymų datos, Policijos pareigūnas jus informuos, kad pažeidėjas liko nenubaustas ir jūsų įrodymai nebegalioja.

Taisyklės:

[>] Turėti aiškią, kokybišką nuotrauką ar video medžiagą, kurioje matomas žaidėjo nusižengimas.

[>] Užfiksuoti pažeidimai per /spec yra neužskaitomi.

[>] Apkarpyti ar bet kaip koreaguoti nuotrauką ar video medžiagą yra draudžiama.

[>] Rašant pareiškimą, draudžiama vartoti keiksmažodžius ar bet kaip įžeidinėti pažeidėją, Policijos pareigūną.

[>] Įrodymai galioja 24 valandas nuo užfiksavimo pradžios.

Pareiškimo formatas:

Pažeidėjo: Vardas_Pavardė: pvz. Augustinas_Mach

Įrodymai:  (Privaloma) www.part.lt

Papasakoti apie pažeidėja: 

Kai aš direktorius parašysiu papeikimas priimtas pareigūnas bus nubaustas.       

Rokse_Kvinkis

Sekmės...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pažeidėjo: Vardas_Pavardė: Gintaras_Boom ar kaip jis ten

Įrodymai:  (Privaloma) http://www.part.lt/perziura/d22dd47f1bd8c18122206b00a80f0192743.png

http://www.part.lt/perziura/fc8b695d9899ac5e4d446fb346643391483.png

http://www.part.lt/perziura/9cfb77ca0c44aee1bad3edf9a2ae87a1652.png

Papasakoti apie pažeidėja: Šūstri tie mentov tavo. Mėto baudas už senus nusižengimus, tų non rp primeta tūkstančiais, nors net manęs nepasiveja, tipo mato, kiek aš laiko non rp darau. Dar pavus duoda tokiems, kaip ten girdėjau, pasiūlei pav ir pasiėmė, nubėgo iki kliūties, parbėgo ir pyst pavas. Ech juokinga kompanija. Jei nebus įspėjimo, teks kreiptis aukščiau. :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Patarimas: mažiau daryti klaidų neižeidinėti kokie jie yra.

BUS NUBAUSTAS

Redaguota Rokse_Kvinkis

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 4 minutes (-čių) , Rokse_Kvinkis parasė:

Patarimas: mažiau daryti klaidų neižeidinėti kokie jie yra.

BUS NUBAUSTAS

O aš? Jaile sėdėsiu per jūsų aplaidumą?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pažeidėjo: Vardas_Pavardė: pvz. Gintaras_Boom

Įrodymai: Nebuvo ką fotkint nes buvo atsijungęs.

Papasakoti apie pažeidėja: Paliko Gabriele_Cool kokiai 10 min surakintą ant moco ir pats buvo off. Žinau kad jis, nes mačiau kad jis vienintelis mentas buvo on, prieš man išeinant parūkyti. Logiška, kad ss neturiu, nes nesitikėjau tokio įžūlumo iš PD. Taigi nušoviau Gabrielę, daviau šiek tiek pinigų, kad kompensuočiau PD aplaidumą. Eilinį sykį Gintaras :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 minutes (-čių) , Kazius_Ltu parasė:

Papasakoti apie pažeidėja: Paliko Gabriele_Cool kokiai 10 min surakintą ant moco ir pats buvo off. Žinau kad jis, nes mačiau kad jis vienintelis mentas buvo on, prieš man išeinant parūkyti. Logiška, kad ss neturiu, nes nesitikėjau tokio įžūlumo iš PD. Taigi nušoviau Gabrielę, daviau šiek tiek pinigų, kad kompensuočiau PD aplaidumą. Eilinį sykį Gintaras :)

na 1. as jos nesurakinau as jai daviau bauda ir atsijungiau o antra as nematau jokiu irdoymu :/ todel papeikimas atmestas turetu buti

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 5 minutes (-čių) , Gintaras_Boom parasė:

na 1. as jos nesurakinau as jai daviau bauda ir atsijungiau o antra as nematau jokiu irdoymu :/ todel papeikimas atmestas turetu buti

Ai, tai ji pati sau antrankius užsidėjo? Klausyk žmogau, kam tu vartaisi? Koks man tolkas meluoti? Matai. priešingai nei tu, aš noriu, kad daugiau žmonių žaistų čia, tad stengiuosi jiems padėti, kuo galiu, dėl to ir papeikimą rašau, kad matytų, jog teisingumas yra šiam servery, o ne pasikliaujama savo draugų pagalba, kurie tave ištemps iš tavo paties jovalo. P.S. turiu naują ppk Roksei, chėbra, žaidžiat su likimu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Prieš 1 valandą, Kazius_Ltu parasė:

Papasakoti apie pažeidėja: Paliko Gabriele_Cool kokiai 10 min surakintą ant moco ir pats buvo off. Žinau kad jis, nes mačiau kad jis vienintelis mentas buvo on, prieš man išeinant parūkyti. Logiška, kad ss neturiu, nes nesitikėjau tokio įžūlumo iš PD. Taigi nušoviau Gabrielę, daviau šiek tiek pinigų, kad kompensuočiau PD aplaidumą. Eilinį sykį Gintaras 🙂

Papeikimas ATMESTAS nėra nuotraukų...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 39 minutes (-čių) , Rokse_Kvinkis parasė:

Papeikimas ATMESTAS nėra nuotraukų...

Dažniau on būk direktoriau ir nereiks foto. Darbuotojus gerus susirink, o ne eilinį naują žmogų pasiimk į PD... Ah..

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 minutes (-čių) , Kazius_Ltu parasė:

Dažniau on būk direktoriau ir nereiks foto. Darbuotojus gerus susirink, o ne eilinį naują žmogų pasiimk į PD... Ah..

Aš jums visa dieną nežaisiu kartais man reikia, ir kažką paveikti realybeje.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 6 minutes (-čių) , Rokse_Kvinkis parasė:

Aš jums visa dieną nežaisiu kartais man reikia, ir kažką paveikti realybeje.

Tai neapsiimk drk, jei nerandi laiko serveriui?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minute , Kazius_Ltu parasė:

Tai neapsiimk drk, jei nerandi laiko serveriui?

Dėja randu 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar