Jump to content

Serverio adresas: 5.125.66.242:7777

SVARBU! Visi serverio direktoriai, pavaduotojai, prižiūrėtojai turi būti aktyvūs, nes kitaip bus nušalinti. jei negalite prisijungti prie serverio užpildykite neaktyvumo anketas.

Augis_Bond

Oficialus LFG.LT „Discord“ Serveris

Rekomenduojami pranešimai

Oficialus LFG.LT „Discord“ Serveris

LFG projekto komanda nori Jums pristatyti naują pokalbių programą „Discord“, kuri galimai galėtų pakeisti dabartinę - „TeamSpeak“. „Discord“ programa yra palyginus dar visai nauja (vos tik 2 metus). Lietuvoje tik pradedanti populiarėti tarp įvairaus žaidimų žanro žaidėjų. Todėl šiandien norėtume pasiūlyti Jums šią „Discord“ programą išbandyti mūsų oficialiame Serveryje (lfg.lt/discord). Esame numatę 2 savaičių bandomąjį laikotarpį, kurio metu veiks tiek „Discord“, tiek „TeamSpeak“ pokalbių programų Serveriai. Jeigu patiks, pereisime pilnai prie šios programos. Beje Pagr. administraciją šiuo laikotarpiu dažniau galėsite išvysti būtent naudojantis „Discord“.

 

Discord“ programos pliusai

Add-icon.png Veikia ant visų kompiuterinių operacinių sistemų (Windows PC, Mac, Linux), naršyklėje + turi nemokamas Android & iOS programėles.

Add-icon.png Nereikia papildomų įskiepių, kad pvz.: veiktų „Discord Overlay“ žaidime.

Add-icon.png Prie kiekvieno lankytojo gali nesunkiai atpažinti, kokį žaidimą šiuo metu žaidžia.

Add-icon.png Anti-DDoS & Programa apsaugo kiekvieno vartotojo IP adresą, kad kiti nematytų (pvz.: kaip per „Skype“ ar „TeamSpeak“ galima peržiūrėti).

Add-icon.png Veikia, kaip Skype - yra draugų sąrašai, galima bendrauti/susiskambinti su žaidėjais atskirai, galima turėti vaizdo skambutį. Programa gali įsijungti iškart paleidus kompiuterį.

Add-icon.png Chat'as daug galingesnis nei „TeamSpeak“, galima paminėti („mention“) kitus žaidėjus ar grupes, kelti filmukus, paveikslėlius ir juos lengvai atvaizduoti.

Add-icon.png Lengvas prisijungimas su el. paštu iš bet kokio įrenginio.

Add-icon.png Mums lengviau blokuoti nusižengusius su el. paštu nei pagal unikalų ID („identity“) per „TeamSpeak“.

Add-icon.png Mums ateityje bus lengviau prijungti „Discord“ prie VVP (kuriamas). Tai reiškia bus galima padaryti pvz.: jeigu tampi direktoriumi iškart gauni privilegijas ir mūsų „Discord“ Serveryje.

 

TeamSpeak“ programos minusai

Math-minus-icon.png Mums patiems reikia hostinti Serverį ir jį nuolatos prižiūrėti.

Math-minus-icon.png iOS & Android programėlės mokamos ir (arba) jų įdiegimas yra sudėtingas.

Math-minus-icon.png „TeamSpeak“ programa jau yra pasenusi ir praktiškai neatnaujinama. Turi įvairių klaidų, naudoja senas technologijas.

Math-minus-icon.png Sunku prisijungti iš kito kompiuterio su tuo pačiu vartotoju („identity“ reikia eksportuoti ir importuoti).

Math-minus-icon.png Platinamos ir (arba) kuriami įskiepiai galintys kenkti mūsų bendruomenės bendravimui.

Math-minus-icon.png Negali sekti naujų modernių technologijos tendencijų. Siūlyti bendruomenėms patogias galimybes kurti ir nesunkiai koreguoti savo Serverį.

 

Rekomenduojamos pamokos

mQfTkLs.png Kaip atsisiųsti „Discord“ ir prisijungti prie LFG.lt „Discord“ Serverio? (pamoka kuriama)

 

 

Norėdami prisijungti prie Serverio spauskite ant paveiksliuko arba čia.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×