Jump to content
 • Serverio D.U.K!

  Būtinai perskaitykite mūsų D.U.K...

  Skaityti
 • Programėlė!

  Mūsų oficiali LFG.LT programėlė skirta android įrenginiams...

  Žiūrėti

Serverio monitoriusServerio informacija

 • Serverio pavadinimas: -
 • Serverio adresas: -

Jeremy_Santos

Gaujos lyderis
 • Turinio skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Jeremy_Santos paskutinį kartą laimėjo Kovo 8

Jeremy_Santos turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

27 Kartais pasakantis ką gero

3 sekėjų

Apie Jeremy_Santos

 • Gimtadienis 2003.03.28

Serveris

 • Pinigai kišenėje
  Kaupiami
 • Pinigai banke
  Kaupiami

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, dirbant su Taxi 'BOLT' automobiliu "SULTAN" ir elite rangu alga turėtų būti 78eurai/min. bet gaunama tik 30e/min Nuotrauka.
 2. LC Logistics Gaujos informacija Norint patekti į LC Logistics gaują jums reikės: Susisiekti su gaujos Lyderiu (Jeremy_Santos) Turėti ginklų licenziją. Mokėti šaudyti. Būti pražaidus bent 120min. LC Logistics Gaujos taisyklės. Dalyvauti veiksmuose. Nepaklusti teisėsaugai. Veiksmuose būti su Gaujos uniforma. Neturėti žaidimą palengvivančių programų. Nešaudyti į savus gaujos narius. Neįžeidinėti gaujos narių per gaujos raciją.
 3. LC Logistics Galerija Čia bus keliamos nuotraukos iš LC Logistics gaujos veiksmo, laisvalaikio. Nuotraukas gali kelti tiek Gaujos Lyderis tiek gaujos nariai.
 4. Jeremy_Santos

  Idėjos

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeremy_Santos Jūsų idėja serverio naudai: Manau reikėtų padirbėti ties gaujomis ir gan nemažai, nes kolkas Gaujom galima grobti tik Hotel.. Padaryk kad eitų bent Policijos Departamenta, banka, viriausybe. Ačiū! Kuo jūsų idėja bus naudinga projektui? -
 5. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jeremy_Santos 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja)?: Nustačius per /gps -> (Gaujos drabužių parduotuvė) Pickupas atsiranda prie Autobusų darbo. 3. Kaip jus ja aptikote?: 4. Vaizdinė medžiaga-screenshot (F8)? : - https://imgur.com/a/QrCdxY8
 6. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jeremy_Santos 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja)?: Yra bugas su 3transporto priemone, tos paslaugos neina nusipirkt, būtų gerai kad jis būtų sutvarkytas kuo greičiau. 3. Kaip jus ja aptikote?: Per misija kaip reaikėjo įvygdyti, neleidžia 3tr priemonės vietos nusipirkti už kreditus. 4. Vaizdinė medžiaga-screenshot (F8)? : -
 7. Jeremy_Santos

  Idėjos

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeremy_Santos Kuo jūsų idėja bus naudinga projektui?: Gaujai padaryti tokia komanda kaip /dalinti. su šia komanda galėtų gaujos Vadas padalinti tiek ginklų tiek narkotikų, dabar apie narkotikus tai.. butu gerai kad ir į transporta juos galima būtų įsidėti.. ir į savo namą, tikrai praverstų ši komanda. Sukurti Dealeriu darba, jis tik tikrai nepakenktų serveriuj. Panaikinti kaimeliu bei ls namus, nes tikrai neturi tiek žaidėju kad juos ir ls ir kaimeliuose pradėtu pirkelioti Padaryt kad į gaujų hood'us įeiti būtų galima, tikrai praverstų šitas mano manymu. Gaujos hood'e tikrai reiktu padaryti tvoras normalias, vartus. kad taip lengvai civiliai, policijos pareigūnai į hood'a neįeitų.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė :Jeremy_Santos Darbuotojo Vardas_Pavardė :Fredo_Cash Darbuotojo nusižengimai :Rakinimas pastatuose Įrodymai :https://imgur.com/a/vCfXJIc

Apie mus

Pagrindinis serverio uždavinys yra gera žaidimo kokybė jums, tai yra, vieta, kur žaidėjai galės leisti laiką vieni su kitais, ne blogiau nei socialinėje erdvėje. Nuo 2019 m. Mūsų komanda daug dirba svetainėje, forume, modifikacijoje ir kituose mūsų projekto komponentuose. Buvo sukurta daugybė unikalių sistemų ir pradinių darbų, ištaisyta daug klaidų ir trūkumų. Serveris yra įrengtas nuosavoje įrangoje, todėl mes garantuojame nepraleidimą ir visišką apsaugą nuo visų rūšių atakų. Verta paminėti, kad šiuo metu mūsų administratorių komandą sudaro žmonės, žinantys apie savo veiksmus.

Socialiniai tinklai

© 2020 UAB „Nelta“ | PlayMarket.LT ™ Be UAB „Nelta“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

×