Jump to content
 • Serverio D.U.K!

  Būtinai perskaitykite mūsų D.U.K...

  Skaityti
 • Programėlė!

  Mūsų oficiali LFG.LT programėlė skirta android įrenginiams...

  Žiūrėti

Serverio monitoriusServerio informacija

 • Serverio pavadinimas: -
 • Serverio adresas: -
Malickis_Puska

Prisistatau Malickis_Puska

Rekomenduojami pranešimai

 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Malickis_Puska
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius:  Gustas, 17.
3. Miestas, kuriame gyvenate:  Utena.
4. Jūsų pomėgiai, hobiai:  Sporto salė, futbolas, krepšinis, laikas su draugais, biliardas, boulingas, kompiuteriniai žaidimai, muzikos klausymas bei įvairių vaizdo įrašų žiūrėjimas YouTube platformoje.
5. Gerosios/blogosios savybės

Gerosios - charizmatiškas, pakankamai griežtas, atsakingas, paslaugus, bendraujantis, suprantantis juokus ir pats sugebantis pajuokauti.

Blogosios - greitai susierzinantis, kartais padarau sprendimus jų pilnai neapgalvojęs bei labai retai priimu skubėtinus sprendimus.
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Šuo - Naira, Katė - Bela, Katinas - Gobis, turim dar akvariumą, bet žuvytėms vardų kažkaip neprisiruošiau sugalvot. 😄
7. Ar turite sesių, brolių?:  Sesę ir brolį.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Net nepamenu, lygtai radau FB platformoje tam tikroje grupėje.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą):  Direktorių prižiūrėtojas, 3 lygio administratorius.
10. Jūsų tikslai serveryje: Tai tikriausiai išlaikyti ilgą bei kokybišką kadenciją Direktorių prižiūrėtojo bei III lygio administratoriaus pareigose. Aišku smagiai praleisti laiką bei būti nepamirštam, jei kada nors pasuks mano kelias į kitą pusę.
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?:  Taksistai, prieš tai kurjeriai ir TRV. Pilnų įspūdžių dar apie direktorių vadovavimus neesu susidaręs, bet Taksistų direktoriaus, kaip asmenybė, tikrai padarė įspūdį. Nepamirškim paminėti ir TRV pavaduotojo, kuris tikrai yra paslaugus, išklausantis ir bėdoje padedantis žmogelis.
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Nenori - nereikia, norėsi - nebus, tikriausiai šita.
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Realiame gyvenime tikriausiai - Kevin De Bruyne, Sergio Aguero (futbolininkai), kokie nors aktoriai (Jason Statham ir pnš.) bei reperiai (Erkė, microone, xxxTentacion (amžiną atilsį) ir t.t.)
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Tikiuosi, jog su laiku sulauksim vis daugiau lankytojų, gerai visi kartu praleisim laiką ir, žinoma, noriu palinkėti kuo mažiau pykčių, o kuo daugiau gerų akimirkų ir prisiminimų.
15. Jūsų nuotrauka (būtina):  https://imgur.com/a/UHXBOzm Nuotraukos tikrai nėra naujos, tai vis dar pučiuosi, visa kita, labai nesmerkit, nemėgstu šiaip flexint, nuotraukos žiūrėt savo rezultatams ir lygint juos, bet pagalvojau, jog pasidalinsiu jomis su jumis. 😄

 • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikas Gustai sėkmės visose veiklose kurias išvardinai, bei sėkmės su DPKT pareigom.Jei galėsiu kada nors kuo padėti kreipkis :) 

 • Love 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Prieš 1 Valandą, James_Thinker parašė:

Sveikas, malonu susipažinti, reikės ir man susikurti prisistatyma 😄

Sveikas, lauksiu. 😄

1 valandą prieš , Dwayne_Hardwell parašė:

Sveikas Gustai sėkmės visose veiklose kurias išvardinai, bei sėkmės su DPKT pareigom.Jei galėsiu kada nors kuo padėti kreipkis 🙂

Sveikas, dėkingas. Būtinai kreipsiuosi, jei prireiks pagalbos!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Pagrindinis serverio uždavinys yra gera žaidimo kokybė jums, tai yra, vieta, kur žaidėjai galės leisti laiką vieni su kitais, ne blogiau nei socialinėje erdvėje. Nuo 2019 m. Mūsų komanda daug dirba svetainėje, forume, modifikacijoje ir kituose mūsų projekto komponentuose. Buvo sukurta daugybė unikalių sistemų ir pradinių darbų, ištaisyta daug klaidų ir trūkumų. Serveris yra įrengtas nuosavoje įrangoje, todėl mes garantuojame nepraleidimą ir visišką apsaugą nuo visų rūšių atakų. Verta paminėti, kad šiuo metu mūsų administratorių komandą sudaro žmonės, žinantys apie savo veiksmus.

Socialiniai tinklai

© 2020 UAB „Nelta“ | PlayMarket.LT ™ Be UAB „Nelta“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

×